Červenec 2009


Hledám spolumajitelku blogu!

23. července 2009 v 14:58 5angels-ostatní
Ahojky,hledám spolumajitelku blogu,protože,já někdy vůbec sama nestíhám. Spojumajitelka by měla umět s blogem :-)....pište kdo by měl zájem a já si z vás potom jednu vyberu:-)

Video Hanky-ještě v Dalmateens

23. července 2009 v 11:52 5angels-ostatní
Hanka je v červenejch kalhotech:-)

Zdroj na obrázku

23. července 2009 v 10:54 5angels-ostatní
Hanka Hladíková z Kids DALMATEENS odešla ke skupině 5angels.
Z 5angels totiž odešla Diana a hledali novou členku.
Už kdysi se Hanka přihlásila na konkurz do skupiny 5angels, ale nevzali jí, protože byla moc malá. Teď se jí ale ozvali s tím, že hledají novou členku.
Hanka nabídku přijala a na nás DALMATEENS se "vykašlala".
Alespoň vidíte, že DALMATEENS vybírali samé šikovné a talentované holky a 5angels ani neudělali nový konkurz a přebrali nám jednu naší členku.
Možná bude Hanka v budoucnu litovat, ale stejně jí přejeme hodně štěstí..
Kdo je nej??

19. července 2009 v 20:16 5angels-ostatní
Terka,Dianka nebo nová členka Hanka?Hlasuj dole v anketě!


Co psala Hanďa na fóru

19. července 2009 v 20:00 5angels-ostatní
Určitě by Vás zajímalo,co Hanička píše na fórum když tam třeba nejste!Třeba by Vás i zajímalo,jak je hodnáa jak se celkově chová!Proto jsem vám vyfotila něco,co hanička píše,aby jste ji celkově poznali.Myslím,ale,že je milá♥

zdroj:http://tk-angels.blog.cz/
Fotečky Handi!

19. července 2009 v 19:58 Ex.Hanka
ZDROJ:www.5angels.cz
další fotky v celém článku

Nová členka Hanička!

19. července 2009 v 19:55 Ex.Hanka
Tak už je ve 5angels nová členka Hana tady o ní něco máte zdroj fotky a informací je www.5angels.cz

Hana


Datum narození:
24.4. 1999

Znamení:
Býk

Koníčky:
zpěv, tanec, kytara

Zvířátka:
úplně všechny

Barva:
zelená, černá, růžová, modrá

Oblečení:
volné sportovní

Oblíbené místo:
Itálie, Španělsko

Oblíbený předmět ve škole:
matematika

Neoblíbený předmět
český jazyk

Největší úspěchy:
mistr ČR,Prahy v tanečních formacích,obsazení v muzikálu Cikáni jdou do nebe

Dianka odešla z 5angels!

19. července 2009 v 19:54 5angels-ostatní
Ahoj...

nevěděla jsem,že to nikdy přijde,ale přišlo to.Ještě před chvíli jsem si na fórum přečetla,protože tam byla Nikolka,že Dianka s 5angels končíJelikož ji přijmuli na taneční konzervatoř a ona by to nestíhala...Moc mě to mrzí měla jsem tě ráda Dianko...
TEĎ SAMI KOUKEJTE↓Nikolka to napsala na fórum proč odchází
Zdroj:www.5angels.cz
http://tk-angels.blog.cz/

design o1-pink is good

5. července 2009 v 12:35 5angels-ostatní
68 kB
Blog:
Téma:5angels
Barvy:růžová,černá


Chceš ho?
Jestli ano tak napiš na e-mail kajuska12345@seznam.cz
Název designu:
Heslo Blogu:
Název blogu:POZASTAVUJU!

4. července 2009 v 14:23 5angels-ostatní
Omlouvám se všem sbénkám,že teď nebudu 14. dní obíhát, protože jedu na tábor..už se moc těším:-)...takže diplomky za ,,Co si Nikolka myslí" budou až přijedu,protože teď vůbec nestíhám...páč pořád jenom balim,balim a balim:-D...Taky se omlouvám všem členům fanclubu,že teď nebyly žádné bleskovky ani soutěže...budou,ale až přijedu:-D...všichni co jsou ve fanclubu přihlášení a nedostali členskou kartičku,tak se nebojte nezapoměla sem na Vás...kartičky budou:-)...ALE FAKT SE OMLOUVÁM,ALE VŮBEC NESTÍHÁM....ještě dneska večer budu naposled obíhát...

PROSÍM VŠECHNY SB..NEMAŽTE SI MĚ!!

pro sbénka PS:KDO SE JEŠTĚ NEZAPSAL DO TŘÍDĚNÍ SBÉČEK,TAK SE PROSÍM ZAPIŠTE...MÁTE ČAS DO KONCE PRÁZDNIN!:-)

paaaa Vaše Kájuška:-*

5angels vydělávají miliony!

4. července 2009 v 14:11 5angels-ostatní
Dívčí skupina 5Angels, kterou tvoří pětice dívek ve věku od devíti do jedenácti let, je v současnosti asi jeden z nejlépe fungujících a vydělávajících projektů v Česku. Jejich koncerty jsou beznadějně vyprodané a jejich fanclub je zavalený žádostmi o členství.Od vrcholu skupiny Lunetic v Česku asi nebyla kapela, která by dovedla tak pobláznit fanoušky, jak se to v současnosti daří desetiletým holkám ze skupiny 5Andgels. Kvintet ve složení Nikola, Kristýna, Diana, Týna a Niki má beznadějně vyprodaná všechna svá představení. Jejich fanclub je pak zavalen stovkami žádostí o členství.
V nejbližších týdnech je pak čeká vlastní turné po Slovensku. Skupina na sebe poprvé výrazněji upozornila v televizní soutěži X - Factor na Nově, kde vystoupila v průběhu finále a jejich pěvecko taneční vystoupení tehdy vzbudilo neuvěřitelný ohlas. "Tohle vystoupení opravdu bylo pro skupina hodně důležité," přiznává manažer kapely Michal Mertl. Je logické, že při takovém úspěchu, si holky vydělávají pořádné peníze. "Tipnu si, že ta kapela už viděla miliony. A ještě mnohem víc může vydělat. Každá z těch holek vydělává víc, než jejich rodiče," říká s úsměvem mediální expert Marek Ditrich.
"Vtipné je, že dohromady těm pěti holkám je padesát jedna let. A myslím, že jsou nejlépe vydělávajícím padesátjednaletým umělcem v celé České republice," dodává pobaveně Ditrich. 5Angels už také na své vystoupení jezdí jako opravdové hvězdy. Jejich van je totiž vybaven ledničkou, DVD přehrávačem, televizí, jídelním stolem a špičkovým audio systémem. Což je mnohem lucusnější způsob dopravy, než jaký používá například Karel Gott.
zdroj:TADY


Prodává se auto 5angels!

3. července 2009 v 18:36 5angels-ostatní

1.majitel byl majitel … autosalónu Renault.Vozidlo jsem jako manažer hudební skupiny zakoupil a měli jsme ho 3.měsíce.Prodávám pouze z důvodu že auto je pro nás malé.Vekeré autosamolepy jdou bez problémů sundat.

ZdrojííííQ: http://pet-andelickuu.blog.cz